Надіслати повідомлення автору

Продаж
ООО "Экоагро Плюс", Днепропетровск, Дніпропетрівська обл.
Продамо високопродуктивне насіння озимих культур, вирощене на замовлення в насінневих господарствах України по ліцензії і під контролем оригінаторів. Пшениця:антонівка, благодарка одеська, безмежна, вдала, вікторія одеська,єдність,епоха одеська, жайвір, журавка, заграва одеська, косовиця, куяльник, місія одеська, одеська 267, отаман, селянка, скарбниця, турунчук, годувальниця одеська, зорепад, польовик, повага, ластівка одеська, ужинок (Селекційно-генетичний інститут, м.Одеса); альянс, василина, досконала, розкішна (ін-т ім.. В.Я. Юр’єва), колос миронівщини, волошкова, економка, богдана, золотоколоса, подолянка, смуглянка, сонечко, фаворитка, солоха, наталка, спасівка (Миронівський ІП ім.. В.М. Ремесла); нота, краснодарська 99, іришка, оградська, віта (Краснодарський НДІ СГ) богиня, білосніжка, донецька 48, олексіївка, краплина (Донецький ін-т АПВ НААН), трипільська (ФГ «Теофос» моргун В.В.), тітона, шестопалівка (СЛП «Бор»), мулан (Німеччина). Ячмінь озимий: восход, онега, огоньковський (І-т сільського господарства Криму НААН), айвенго, зимовий, росава, академічний, основа (селекційно-генетичний і-т м. Одеса). Жито озиме: хлібне, дозор, синтетик 38 (Носівська СДС ІСГМ АПВ НААН) Хамарка ( І-т рослинництва ім. В.Я. Юр’єва). Тритикале: Амфідиплоїд, ладне, гарне ( І-т рослинництва ім. В.Я. Юр’єва). Ціни низькі, згідно прайс-листу.Самовивіз із насінневих господарств.
Введіть українською або російською 4 символи на зображенні справа.