Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
Доска объявлений "Агрорынок"

Спрос Предложение
Куплю зерно
Куплю пшеница
Куплю соя
Куплю ячмень
Куплю подсолнечник
Куплю кукуруза
Куплю посевматериал
Продам зерно
Продам пшеница
Продам соя
Продам ячмень
Продам подсолнечник
Продам кукуруза
Продам посевматериал
Все объявления
Добавить Ваше объявление
Продам
Медик Ведмедик, Киев, Киев
Пропонуємо мед, медові суміші, продукція бджільництва – в святковій та стильній упаковці. Широкий асортимент меду: акацієвий, липовий, гречаний, травневий, з різнотрав’я, ріпаковий, соняшниковий, лісовий. Також є різноманітні медові суміші: з какао-бобами, лимон-імбир, обліпиха та лайм, кориця та ваніль, з маслом білого трюфеля та з волоським горіхом. Торгові точки по всій Україні. Різні умови доставки та оплати.
Тел: +30672382000 E-mail: Send E-mail WWW: https://www.medyk-vedmedyk.ua/podarunkovi-nabori/
фрукты лимон овощи орех пряности корица масличные подсолнечник рапс мёд
09-10-18 09:20
Продам
Медик-Ведмедик, Киев, Киев
Пропонуємо: 1. Всі види натурального меду, які зібрані в екологічно чистому регіоні, без домішок, з власної пасіки в Чернігівській області: акацієвий, травневий, з різнотрав’я, гречаний, липовий, соняшниковий та лісовий. 2. Унікальні медові суміші за власними рецептами: поєднання різних сортів меду з такими продуктами, як імбир, лимон, какао, кориця, ваніль, обліпиха, лайм, білий трюфель, горіх. Ми збиваємо звичайний мед до консистенції крем-меду, а потім змішуємо з продуктом. Весь асортимент - на сайті.
Тел: 0672382000 E-mail: Send E-mail WWW: https://www.medyk-vedmedyk.ua/med/
фрукты лимон овощи орех пряности корица масличные подсолнечник продукты питания чай мёд
01-10-18 10:54
Продам
ЧП, Киев, Киевская
Продам: корень аира, базилик сушеный, барбарис сушеный, гвоздику, корицу молотую, палочки корицы, имбирь молотый, кумин (зира), куркуму молотую, лавровый лист, лук сушеный молотый, лук сушеный резаный, лук-порей резаный, майоран, морковь резаную, мускатный орех молотый, орегано.
Тел: (099) 220-45-97 E-mail: Send E-mail
овощи лук морковь орех пряности корень аира базилик барбарис гвоздика корица имбирь кумин куркума лавровый лист майоран мускатный орех орегано продукты питания
23-10-09 08:13
Добавить Ваше объявление