Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
11-04-2016

УКРАЇНСЬКИЙ ГАЛУЗЕВИЙ ПРОЕКТ МІЛЬЙОНЕР З ГОРІШКА

Всеукраїнська громадська організація«Українська Горіхова Асоціація»

49000, Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 52, офіс 267, факс (+38)056-7428394, моб. (+38)067-6353045

E-mail: ukr-nuts@ukr.net, dobrobut-agro@mail.ru, www.ukr-nuts.org49089, Україна, м. Дніпропетровськ, пр-т Гагаріна, 177, офіс 26, тел./факс 056-7769212,

050-5686462 моб., E-mail: ukr-nuts@ukr.net

Р/р №2600696761 в ВАТ «Райффайзен банк Аваль» у м. Київ, МФО 380805, ЄДРПОУ 35987029

www.ukr-nuts.org

 

УКРАЇНСЬКИЙ ГАЛУЗЕВИЙ ПРОЕКТ

 

МІЛЬЙОНЕР З ГОРІШКА

 

З одного боку, сьогодні на аграрних ринках чітко простежується тенденція до падіння маржі виробництва класичних сільськогосподарських товарів - зернових і олійних. Перед аграріями виникає потреба в пошуку перспективних високорентабельних ніш, які дозволять їм прискорити прибутковість капіталу.

З іншого боку, тривала економічна криза і скорочення виробництва, знецінення одержуваних зарплат і зростання вартості продовольчого споживчого кошика активізували соціальні питання населення - «Де працювати і на чому заробити?»

Для розвитку нових напрямків в Україні є всі передумови: природно-кліматичні умови, технології, потенціал ринків ЄС та Близького Сходу.

Однак аграрії часто мало інформовані про перспективи і можливості, які відкриває виробництво так званої нішевої продукції, про можливі економічні ризики і технологічні особливості.

В свою чергу, горіхове садівництво в Україні є сегментом агропромислового комплексу, що сьогодні динамічно розвивається. В умовах ринкової економіки, на нашу думку, горіх та фундук - одні з найбільш перспективних і рентабельних культур для сучасного садівництва України. За розрахунками фахівців, збір горіхів з одного гектару займаної площі в декілька разів перевищує прибутковість від збору основних сільськогосподарських культур таких як пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, тощо.

Продукція горіхової галузі - це не тільки важлива складова здорової їжі, що є необхідним чинником забезпечення продовольчої безпеки країни, але й постійне джерело надходження до бюджету валютних коштів.

Горіхова галузь сьогодні практично повністю експортно орієнтована. За останні 6 років Україна по валовому збору горіха піднялась на четверте місце в Світі та на перше місце в Європі. При цьому, експорт горіхів не має обмежуючих квот.

Беручі до уваги значення розвитку горіхової галузі, Мінагрополітики, в рамках визначених повноважень, сприяє подальшому розвитку горіхового садівництва. Так, наказом від 11.11.2015 № 416 Мінагрополітики України, створена постійно діюча робоча група по розвитку горіхівництва в Україні. Робочою групою вже підготовлена Концепція розвитку горіхової галузі до 2025 року, зокрема в якій заплановано збільшення нових промислових насаджень горіхових садів на площі не менше на 25 тис га.

Відповідно до цього, а також на підставі постійно зростаючого інтересу підприємців, фермерів, інших верств населення до освоєння високомаржинальних напрямків агровиробництва, створення горіхових садів та розвитку горіхівництва, ВГО «Українська горіхова Асоціація», як галузева асоціація, розпочала новий Український галузевий проект під загальною назвою «МІЛЬЙОНЕР З ГОРІШКА.Розвиток горіхового бізнесу».

Мета проекту - подальший розвиток цього надзвичайно чутливого та значущого для цілої аграрної галузі сектора садівництва - розширеннянасаджень горіхових садів в Україні, надання інформаційного та консультативного забезпечення в створенні горіхових садів, покрокове впровадження новітніх технологій для отримання від них максимальної прибутковості та ефективності в різних грунтово-кліматичних умовах України.

Враховуючі вдалеприродно-кліматичнерозташуванняУкраїни, горіхове садівництво має величезні можливості для подальшого зростання в регіонах.

Відкриття проекту з успіхом відбулося 25 березня у Дніпропетровську.

Надалі Регіональні конференції відбудуться:

  • в Одесі (південний регіон) -22.04.,

  • у Львові (західний регіон) -28.04.,

 

В ході проведення Конференції, будуть дані поради майбутнім горіховодів: Як заробити мільйон зі свого маленького саду в 10 га ?, Як отримати фінансову підтримку? Як правильно оформити землю? Як правильно спроектувати свій сад для отримання гарантованого врожаю ?, Які краще сорту горіхів посадити, щоб не повторити знайомий Вам всім досвід Буратіно з відомої казки? А закінчувати Конференцію буде Майданчик спілкування 1-на-1, консультації з провідними фахівцями горіхового садівництва. Відповіді на запитання

І багато інших надзвичайно важливі поради для підвищення рентабельності саду.

Додаткова інформація на сайті www.ukr-nuts.org., або у співробітників Асоціації:

тел: 067-630.03.45; 067-573.09.85 Олександр Анатолійович Незнайко

тел: 067-534.36.36; 095-681.29.19 Петро Миколайович Крюков,

 

E-mail: ukr.gardens.nuts@gmail.com, kryukov.24@gmail.com

Все статьи