Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
13-04-2017

Конкурентоспроможні вітчизняні гібриди соняшнику від виробника ПП «КІВ»

Конкурентоспроможні вітчизняні гібриди соняшнику від виробника ПП «КІВ»
 
Agrarnik

 

Новинка від ПП «КІВ»

Конкурентоспроможні вітчизняні гібриди соняшнику від виробника ПП «КІВ»

      Наразі потенційна продуктивність переважної більшості як іноземних, так и вітчизняних гібридів соняшнику перебуває практично на одному рівні. Але реалізація цієї продуктивності у виробництві найбільш ймовірна лише за умов, коли гібриди поєднуватимуть її з генетично обумовленою стійкістю до основних хвороб та високоефективних гербіцидів. Виробництво соняшнику за сучасними прогресивними технологіями виключає застосування ґрунтових гербіцидів та міжрядних обробок, що суттєво знижує собівартість продукції. Втілення у виробництво цих технологій передбачає використання гібридів, які поєднують стійкість до гербіцидів імідазолінової групи (наприклад, Євро-Лайтнінг) із резистентністю генетично до нових рас вовчка (зокрема, 7-ї, G) та 730-ї раси несправжньої борошнистої роси.

      Саме таким вимогам сучасних технологій виробництва соняшнику відповідають створені останніми роками (2005-2014 рр.) гібриди фірми «Флора» (автор – В. Бурлов, професор, доктор біологічних наук). Зокрема, Ліміт та Аракар – перші вітчизняні гібриди, які поєднуються стійкістю до агресивних рас згаданих хвороб зі стійкістю до гербіциду Євро-Лайтнінг, ефективного не лише проти бур’янів, а й проти вовчка.

      Добре відомі агровиробникам гібриди Фрагмент та Заклик також мають стійкість до гербіциду Євро-Лайтнінг, і так само придатні для вирощування за технологією Clearfield®.

Усі гібриди АПФ «Флора» характеризуються надзвичайною посухостійкістю та придатністю для вирощування за інтенсивними технологіями, толерантністю до загущення посівів, високим вмістом олії (50-53%).

Все насіння доопрацьоване на насіннєвому заводі CIMBRIA, інкрустоване, оброблене фунгіцидом, стимулятором росту та полімерним барвником.

З питань закупівлі звертатись за тел.:

ПП «КІВ»

(050) 495-29-29(095) 016-35-02

(098) 495-29-29, (096) 137-49-93

(050) 652-23-43, (067) 923-45-70(048) 793-09-06

Також запрошуємо регіональних дистриб’юторів для спільної діяльності.

E-mail: odesa-nasinnya@ukr.net

 

Все статьи