Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
26-10-2016

Коли виплачується страхове відшкодування при страхуванні озимих посівів?

Коли виплачується страхове відшкодування при страхуванні озимих посівів?
 
Доброго дня, Василь

Ми розпочинаємо серію коротких запитань зі страхування посівів сільгоспкультур та відповідей на них. Нижче Ви знайдете перший з них.

Якщо Вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, контактуйте з моїм колегою Олексієм Ляховським (oli@europbrokers.com, 067 465 24 77) або зі мною (067 214 56 24). Ви також можете взнати більше на нашому сайті: www.grainsurance.com.

Коли виплачується страхове відшкодування при страхуванні озимих посівів?

Принципи страхування посівів сільгоспкультур на перезимівлю – дуже прості: якщо густота рослин на площі застрахованих посівів за період між їх прийняттям на страхування восени та відновленням вегетації навесні зменшиться на 50% та більше, то страхувальник отримує страхове відшкодування в розмірі повної страхової суми (за мінусом франшизи). При цьому, таке зменшення густоти повино бути результатом настання одного з застрахованих за договором страхування погодних ризиків (серед яких, заморозок – найпоширеніший).

Приклад:

24 листопада 2015 р., густота рослин на конкретному полі склала 23 ростків / кв.м.
 
Rapeseed Survey
 
Зимой растения пострадали от сильных морозов, и 10 апреля 2016 г. эксперт – оценщик зафиксировал густоту в 7 ростков на 1 кв.м. Это соответствует 70%-ному снижению густоты посевов, что означает квалификацию этого случая в качестве страхового события для последующей выплаты страхового возмещения страховой компанией.
 
Rapeseed Winterkill Loss Adjustment
 
С уважением,
Сэдрик Германн
 
 
Cedric Hermann
Аграрні страхові послуги Греіншуранс
від Страхового брокера ЄВРОП
m: +380 67 214 56 24  tel+380 44 234 62 29
a: вул. Терещенківська, 21, 01004 Київ, Україна
w: www.grainsurance.com  | www.europbrokers.com
Все статьи