Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
23-11-2016

V Міжнародна виставка для галузі плодоовочівництва України та країн СНД

 

Прес-реліз

 

Fresh Business Expo Ukraine

VМіжнародна виставка для галузі плодоовочівництва України та країн СНД

 

www.freshbusiness-expo.com

 

Організатори:

ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), NovaExhibitionsBV (Нідерланди) та «АПК-Інформ: овочі та фрукти» (Україна)

 

29 листопада – 1 грудня 2016

Павільйон №1, Броварський пр-т, 15, Міжнародний виставковий центр (МВЦ)

Київ, Україна

 

«Виставка Fresh Business Expo 2016 готова вітати учасників і відвідувачів!»

 

Організатори Fresh Business Expo Ukraine, яка пройде 29 листопада - 1 грудня 2016 року в Києві, раді повідомити, що вже готові вітати учасників і відвідувачів виставки.

 

Ситуація на ринку в Україні поліпшується, і багато міжнародних компаній дивляться на Україну як на великий потенційний ринок. Через поліпшення ринкової ситуації, організатори бачать в цьому році стабільне зростання учасників.

 

125 компаній вибрали Fresh Business Expo в якості платформи, щоб почати або розширити свій бізнес в Україні, та в інших країнах СНД. Ці компанії є представниками 10 країн зі всього світу.

 

У порівнянні з минулими роками відбулося збільшення кількості компаній на 60%, так як минулого року 75 компаній взяли участь у виставці.

 

Крім збільшення учасників, організатори також помітили значне зростання реєстрацій відвідувачів онлайн. На підставі попереднього опитування організатори очікують понад 4 тисячі цільових відвідувачів з усієї України та сусідніх країн.

 

Цього року виставка вітає офіційних учасників з Греції (Союз грецьких виробників ківі), Італії (Італійський інститут зовнішньої торгівлі) та Нідерландів з павільйоном FoodTechLink і AGF Promotion Business Lounge. Крім того, організатори раді вітати колективний павільйон UkrSadProm, в якому розташовано близько 20 українських виробників фруктів і ягід.

 

Одним з ключових факторів успіху виставки є конференція «Овочі та фрукти України», яка організована «АПК-Інформ: овочі та фрукти» в рамках виставки. Крім того,обширна програма буде організована під час виставки. Для отримання більш детальної інформації про програму, будь ласка, перейдіть за посиланням: www.freshbusiness-expo.com.

 

Конференція і виставка привернули увагу провідних виробників, торговців, ключових покупців супермаркетів, імпортерів, експортерів, а також постачальників обладнання.

 

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.freshbusiness-expo.com

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

ТОВ «Компанія «Місто Мрії»
офіс 3, вул. Гмирі 13
02140 Київ, Україна
Тел./
факс: +380 44 577 04 25/26
Моб. тел.:+38 093 025 44 84

Шуміхіна Тетяна
E-mail: info@cityofdreams.com.ua

Все статьи