Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
23-07-2015

AGCO проведе тест-драйв тракторів із нової лінійки

ПРЕС-РЕЛІЗ

AGCO проведе тест-драйв тракторів із нової лінійки?

Корпорація AGCO, яка відома такими брендами, як Challenger, Fendt, Massey Ferguson та Valtra, проведе масштабний тест-драйв своїх тракторів. Випробувати техніку аграрії зможуть на національній агропромисловій виставці "АгроЕкспо-2015", яка пройде з 1 по 3 жовтня у Кіровограді (Україна). Про це повідомив директор з маркетингу представництва корпорації AGCO у Східній Європі Антон Костирко.

"У нас розвинена мережа дистриб'юторів по всій Україні. Всі вони будуть представлені на "АгроЕкспо-2015" та братимуть участь не тільки в тест-драйвах, але і в польових демонстраціях, щоб показати можливості нашої техніки," ‒ сказав Антон Костирко.

Нагадаємо, що корпорація AGCO, один зі світових лідерів з виробництва і постачання сільськогосподарської техніки та обладнання, провела в червні всеукраїнську презентацію нової лінійки гусеничних тракторів Challenger серії МТ700/800 Е LRC.

Більше інформації на сайті www.ukragroexpo.com.

 

Прес-служба виставки "AgroExpo"

тел. (0522) 35-83-91, (095)-083-01-75

email: pr.agroexpo@gmail.com

Все статьи