Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
03-08-2015

Всі флагмани CNH покажуть на одному майданчику

ПРЕС-РЕЛІЗ

Всі флагмани CNH покажуть на одному майданчику

 

Корпорація CNH Industrial, представлена брендами CASE IH і New Holland, яка є фуллайнером в Україні, має намір продемонструвати максимально можливу номенклатуру своєї самохідної і ґрунтообробної техніки на одному виставковому майданчику. Презентація пройде на Національній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки і технологій "Агроекспо-2015" з 1 по 3 жовтня в Кіровограді (Україна).

"Наша компанія була представлена на "Агроекспо" в минулому році і в цьому році обов'язково будемо брати участь. На сьогоднішній день поки точно не знаємо той асортимент обладнання, який буде виставлений, але в будь-якому випадку це будуть наші флагманські рішення," ‒ сказала Brand Communications Manager CASE IH (CNH) Інна Сабол.

Нагадаємо, що Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій "Агроекспо-2015" пройде з 1 по 3 жовтня в Кіровограді (Україна). Торік у ній взяло участь 364 компанії-експонента і відвідало більше 18 тисяч осіб. Детальніше з останніми новинами виставки можна ознайомитися на офіційному сайті ukragroexpo.com, а також у соцмережах.

 

Прес-служба виставки "AgroExpo"

тел. (0522) 35-83-91, (095)-083-01-75

email: pr.agroexpo@gmail.com

Все статьи