Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
25-05-2016

ПРЕС-РЕЛІЗ: Наймасштабніша виставка України стане ще більше

ПРЕС-РЕЛІЗ

Наймасштабніша виставка України стане ще більше

Найбільша в Україні агропромислова виставка "Agroexpo" (86200 кв.м) збільшить площі. Про це повідомляють в оргкомітеті виставки.

На даний момент заповнюваність зовнішніх експозиційних площ вже становить 93%, в критій частині комплексу ‒ 83%. Тому будемо розширюватися. Поки що важко сказати на скільки, ‒ підкреслив директор виставки Ігор Глибко.

Розширення площі виставки пов'язано з підвищеним попитом з боку компаній-експонентів. Організатори виставки пов'язують це, перш за все, з ліберальною ціновою політикою "Agroexpo".

Компанії навіть з невеликим бюджетом на виставкові заходи можуть показати у нас повну номенклатуру своєї техніки, як в статиці, так і в роботі в полі, ‒ зазначив керівник виставки.

Як повідомлялося раніше, на "Agroexpo" буде відкрито новий розділ ‒ виставка племінних тварин і птиці, в зв'язку з чим будуються два нових павільйони.

 

Прес-служба виставки "AgroExpo"

+38 (095) 083 01 75

+38 (0522) 35 83 91

www.ukragroexpo.com

Все статьи