Aгрорынок Херсонщины
Aгрорынок Херсонщины
Покупка и продажа зерна, семян, овощей, фруктов, цены на рынках Херсонской области и Украины, доска объявлений, каталог предприятий, торговые площадки по зерну, масличным и продуктам питания
04-11-2016

Найбільша виставка України AGROEXPO розширить експозиційні площі на 10 500 кв.м.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Найбільша виставка України збільшить площу

більш ніж на 10 тисяч кв.м

 

Найбільша виставка України AGROEXPO розширить експозиційні площі на 10 500 кв.м. Як повідомляють організатори, це пов'язано з тим, що вже велика частина площ зарезервована компаніями.

"На сьогоднішній день на відкритих експозиціях заброньовано 84% площ, в критому павільйоні ‒ 37%. Тому іншого виходу у нас немає. Поки збільшимо на 10 500 кв.м, а там ‒ подивимося", ‒ говорить директор виставки Ігор Глібко.

Також, зазначив Глібко, серед компаній-експонентів, які беруть участь в AGROEXPO не перший рік, спостерігається тенденція до розширення площ своїх експозицій.

Нагадаємо, IV Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO проходила з 29 вересня по 1 жовтня у Кіровограді (Кропивницькому). Загальна площа експозицій склала 88 300 кв.м. У виставці взяло участь 470 профільних компаній і відвідало 20 700 осіб. У наступному році AGROEXPO відбудеться з 20 по 23 вересня.

Все статьи